Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Apartmán v Podkroví

Apartmán „ v Podkroví“

..pozývame Vás  užiť si atmosféru útulného  podkrovia v zrekonštruovanej starej mestskej vile z obdobia 1.  republiky...

Apartmán „ v Podkroví“ sa nachádza  v tichej uličke 350 m od centra.

Dvojpodlažný apartmán o rozlohe 60m2 pozostáva zo vstupnej predsiene apartmánu na prvom podlaží  s vešiakovou stenou, zrkadlom a schodiskom do podkrovnej časti apartmánu.

Čaro apartmánu dodávajú priznané pôvodné staré trámy. Z apartmánu je východ na terasu, kde sa môžete kedykoľvek nadýchať čerstvého kremnického vzduchu a vychutnať si výhľady na široké okolie mesta a prírodu.  

Apartmán je v oddychovej časti vybavený manželskou posteľou s kvalitnými matracmi, posteľnou bielizňou , uterákmi, osuškami, skriňou. V kúpeľni je sprchový kút s hlavovou a ručnou sprchou, WC, skrinkou s odkladacím priestorom, umývadlo, sušič na vlasy. V kuchynskom kútiku je varná kanvica, hriankovač, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra s grilom, indukčná varná platňa, rúra na pečenie, digestor, kuchynský riad. TV s plochou obrazovkou na otočnom  stojane si môžete pozrieť od jedálenského stola alebo z pohodlnej postele.. 

Bezplatné súkromné parkovacie miesto pri ubytovaní a WI-FI sú k dispozícii.

KAPACITA: 2  + 1 (možnosť  jednej prístelky pre dieťa do 17 rokov)

Kontakt:  0910 943 251

Email: vpodkrovikremnica@gmail.com

Apartmán „ v Podkroví“

Angyalova 470/93

967 01  Kremnica