Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Pod Skalkou

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v novozrekonštruovanom dome pre maximálne 15 osôb, v krásnej malebnej prírode v obci Dolná Ves, ktorá je vzdialená 5 km od mesta Kremnica.

Ponúkame Vám ubytovanie v krásnom prostredí kremnických vrchov, kde môžete tráviť príjemnú dovolenku počas celého roka.

Dvojpodlažná novostavba je situovaná v obci Dolná Ves s osobitným vchodom pre hostí na súkromnom pozemku majiteľov rodinného domu poskytujúcich ubytovanie.
Zariadenie poskytuje ubytovanie na prízemí a poschodí objektu. V objekte sa nachádza jedna spoločenská miestnosť (poschodie) so samostatnou vonkajšou terasou, tri spálne, sociálne zariadenia a plne vybavená funkčná kuchyňa.

Všetky izby sú vybavené LCD televízormi a satelitným vysielaním. V celom areáli je free wifi zóna.

V blízkosti ubytovacieho zariadenia sa nachádza prístrešok na sedenie, dvor, ihrisko pre deti. Parkovanie je možné na uzatvorenom pozemku v areáli ubytovacieho zariadenia, bez poplatku.
 
V celom objekte je zakázané fajčenie, domáce zvieratá (pes, mačka) je možné ubytovať za poplatok (resp. po dohode s prevádzkarom).


Adresa: Dolná Ves 90, 967 01 Kremnica

Tel.: 0949 337 514

Fax: 045/675 62 22

E-mail: velekovajanka90@mail.telekom.sk

http://www.podskalkou.sk/