Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Internet

Kremnica vďaka grantu zrealizovala projekt WiFi pre mesto

 

Prístupové body sú umiestnené v týchto lokalitách:

Štefánikovo námestie

Námestie Veterník

Železničná stanica

Parkovisko Jeleň

Autobusová stanica

Kalvária

Hradný areál

Dom dôchodcov

Pešia zóna

Všetky prístupové body sa identifikujú(SSID) ako WiFi pre Teba

Na projekt WiFi pre mesto Kremnica bol poskytnutý grant vo výške 14.250 € z grantovej schémy Úradu podpredsedu vlády SR s 5% spolufinancovaním zo strany mesta.

Projekt umožnil vybudovanie WiFi prístupových bodov na miestach komunitného života, ktoré poskytujú bezplatné pripojenie všetkým, občanom a návštevníkom mesta k širokopásmovému internetu o minimálnej rýchlosti 30 Mbit/s.