Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Požičovňa bicyklov CYKLO - SANTÉ ROMAN BÉREŠ

Užite si Kremniciu a okolie na bicykli

Požičovňa bicyklov CYKLO - SANTÉ ROMAN BÉREŠ

ponúka možnosť zapožičania pánskych, dámskych aj detských bicyklov. Cena požičania je 8 € na jeden deň. V prípade, že nemáte prilbu, je možné si ju zapožičať v cene 2 € na deň.

Pripravujeme požičovňu e-bicyklov, viac informácií v predajni

Kontakt:

P. Križku 386/11,  967 01 Kremnica

Tel: 0907 858 639, 0950 762 987

www.cyklosante.sk
www.bezkysk.sk

Otváracie hodiny:

Po - Pi   9,00 - 18,00

So - Ne  9,00 - 12,00

           14,00 - 17,00