Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Ubytovanie u Katky

Rodinný penzión ponúka samostatný byt s vlastným vchodom, parkovacím miestom na 1-2 autá. Penzión poskytuje ubytovanie pre 5+1 osôb.

Pozostáva z vchodovej chodby, dvoch spální, kuchyňou spojenú s obývačkou, wc so sprchovým kútom.
Jedna spálňa je dvojlôžková (manželská posteľ), druhá spálňa - tri samostatné postele, obývačka s rozkladacím rohovým gaučom.
Kuchyňa je kompletne vybavená : kombinovaná chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kombinovany sporák.
V celom penzióne je k dispozícii WI-FI.

Vzdialenosť do centra mesta je cca 15 min. pešou chôdzou. Len 5 min. od ubytovania je výborná reštaurácia Zlatý sivoň.

V blízkom okolí sú známe lyžiarske stredíská Krahule a Skalka pri Kremnici.

 

Ubytko u Katky
Nová Dolina 754/39
967 01 Kremnica

0903 626 631
katka24879@centrum.sk