Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión*Stred EURÓPY

Hostia sa stravujú v reštaurácii, ktorú tvorí samostatný objekt v bezprostrednej blízkosti 4-sedačky. Ponúkame teplú celodennú stravu, nealko a alko nápoje. Mimo sezóny, v mesiacoch: september, október, november; ubytovaným hosťom zabezpečíme raňajky.

Pavilóny A, B
Ubytovanie v dvoch pavilónoch s celkovou kapacitou 77 lôžok vrátane prísteliek. Pavilón A má 11 trojlôžkových zrekonštruovaných izieb s možnosťou prístelky na požiadanie ubytovaného a jednu dvojlôžkovú. Celková kapacita 45 lôžok. Pavilón B má ubytovaciu kapacitu 32 lôžok. Osem trojlôžkových zrekonštruovaných izieb s možnosťou prístelky na požiadanie ubytovaného a jednu dvojlôžkovú.

Vybavenie izby v štandarde: koberce, umývadlo, toaleta, sprcha, WIFI Free, FullHD TV /106cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...).
Pavilóny sa nachádzajú 50 m od vlekov a 4-sedačky.

Pavilón C
Novozrekonštruovaný v roku 2014. Poskytujeme ubytovanie v dvoj, troj a štôrlôžkových izbách. Lôžková kapacita je 43 lôžok + prístelky.
Vybavenie izby v štandarde: koberce, umývadlo, toaleta, sprcha, chladnička, FullHD TV /100cm/ (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...), WIFI Free.
Pavilón C je umiestnený 20m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky.

Pavilón D
Pavilón "D" je umiestnený medzi pavilónmi "A" a "B", do prevádzky uvedený 12/2010. Izby sú vybavené: koberce, WC, sprcha, umývadlo, WIFI Free, FullHD TV /106cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...) a chladničkou. Celková kapacita je 54 lôžok v izbách - štyri dvojlôžkové, 10 trojlôžkových vrátane vybavenej pre imobilných hostí a tri štvorlôžkové, jeden apartmán pre štyri osoby.
Pavilón D je umiestnený 50m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky.

Pavilón E
Pavilón "E" s kapacitou 26 lôžok je umiestnený len 20 m od lanovky. Štyri izby sú 6-lôžkové (minimálny počet na ubytovanie sú 4 osoby), jedna izba je dvojlôžková a sú vybavené: koberce, WC, sprcha, umývadlo, WIFI Free, FullHD TV /106cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...).
Hostia sa stravujú v reštaurácii, ktorú tvorí samostatný objekt v bezprostrednej blízkosti 4-sedačky. Ponúkame teplú celodennú stravu, nealko a alko nápoje. Mimo sezóny, v mesiacoch: september, október, november; ubytovaným hosťom zabezpečíme raňajky a podľa požiadaviek aj celodennú stravu.

http://www.skikrahule.sk/ubytovanie.html