Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión Veža

Hľadáte individuálny prístup, privátnu a milú atmosféru, diskrétnosť? V tom prípade ste na správnej adrese.

Rodinný penzión ponúka možnosť stráviť zopár romantických chvíľ priamo v centre historickej Kremnice na začiatku pešej zóny v meštianskom dome zo 16 storočia. V prevádzke je od roku 2004. 
K dispozícii je 6 izieb a 1 apartmán, raňajkové miestnostina komorné konferenčné využitie. Izby pnúkajú priestranné spálne s obývacou časťou, chodbu s kuchynskou časťou, sociálne zariadenie - sprchová masážna kabína alebo vaňa, fén. TV, SAT, WIFI,  rýchlovarné kanvice, čaje, minerálky. 

Celková ubytovacia kapacita penziónu je 22 lôžok.

Príjemné chvíle je možné stráviť na spoločnej terase, parkovanie je zabezpečené v blízkosti penziónu na začiatku pešej zóny na platenom parkovisku, ktoré je kontrolované kamerovým systémom mestskej polície. Neplatené parkovisko je v blízkosti cca 40 m.

Penzion Veža
Dolná 68/4
967 01 KREMNICA
SLOVENSKO
tel.: 00421 45 6744 231
tel.: 00421 908 835 350
tel.: 00421 907 566 246

e-mail:penzionveza@penzion-veza.sk

www.penzion-veza.sk