Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Reštaurácia Ile de Ré, Hotel GOLFER***

Francúzska reštaurácia Ile de Ré pod vedením rodeného Francúza ponúka slovenské a francúzske špeciality v domáckej atmosfére hotela GOLFER***. V reštaurácii sa nachádza krb a krásny výhľad na okolitú rozkvitnutú či zasneženú prírodu. Reštaurácia má kapacitu 90 miest. Je v nej umiestnený aj detský kútik pre Vaše detičky. Počas letných mesiacov je otvorená letná terasa s grillom. Na terasu sa vychádza priamo z reštaurácie, je vsadená do okolitej prírody. Pri terase sa nachádza altánok s grillom, na ktorom Vám radi pripravíme chrumkavé pochúťky priamo pred Vašimi očami (na objednávku). V prípade Vášho želanie je možné si rezervovať aj krbovisko s drevom a grilovať si samostatne.

                Večera vo vežičke hotela, súkromnie, francúzske menu, výhľad na starobylé mesto Kremnica a Kostol sv. Kataríny, romantika pri sviečkach – prekvapenie pre Vašu polovičku? V prípade záujmu, rezervujte si termín na recepcii hotela.

                Reštaurácie Ile de Ré v spolupráci s hotelom GOLFER*** pre Vás rada pripraví Váš svadobný deň, firemné akcie,večierky,rodinné oslavy alebo rýchle business obedy aj v uzavretej spoločnosti podľa Vašich predstáv. Maximálna kapacita hostí je do 90 osôb.

http://www.golfer.sk/restauracia/