Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Rekreačné zariadenie Toliar

Našou hlavnou prioritou je ponúknuť klientom útulné ubytovanie v príjemnom prostredí za maximálne prijateľnú cenu.

Rekreačné zariadenie Toliar sa nachádza v krásnom prostredí Kremnických hôr vo výške 650 m n.m.. Pre svoje okolie je vyhľadávaným ubytovacím zariadením tunajších aj zahraničných turistov, ktorí uprednostňujú útulnú atmosféru horskej chaty pred ubytovaním v drahých  hoteloch či penziónoch.

Okolitá príroda láka v letných mesiacoch predovšetkým milovníkov turistiky, no načerpať sily a nadýchať sa čerstvého vzduchu sem chodia aj rekreanti ktorých viac ako výlety do prírody láka poznávanie bohatej histórie starobylého baníckeho mesta Kremnica. Príjemné osvieženie v letných horúčavách ponúka známe termálne kúpalisko Katarína v Kremnici. V zime sú lákadlom najmä priľahlé lyžiarske strediská SKI Krahule ( 3 km ) a Skalka pri Kremnici ( 9 km ) s najväčším počtom upravených bežeckých tratí na Slovensku.

Ubytovacie zariadenie TOLIAR je vzdialené necelé 2 km od centra historického mesta Kremnica v Partizánskej doline, ktorá spája Kremnicu s priľahlými lyžiarskymi strediskami. Samotné zariadenie pozostáva z reštauračnej časti a ubytovacej časti. Okrem ubytovania TOLIAR ponúka možnosť usporiadania rodinných osláv, stretávok a iných spoločenských udalostí . Okrem dvoch spoločenských hál s kapacitou cca 50 osôb je možné využiť priľahlú kolibu s ohniskovým krbom na piknikové grilovanie prípadne varenie gulášu a podobne. V zimnom období je k dispozícii aj parná sauna vzdialená 100 m od ubytovacej chaty. 

TOLIAR, rekreačné zariadenie

 

Bystrická dolina 526
KREMNICA

www.toliar.com
toliar@toliar.com
+421 45 6742424
+421 911 514 429