Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Soler Pension

Tu môžete príjemne prežiť svoju letnú či zimnú dovolenku, jarný, alebo jesenný víkendový pobyt, alebo si odpočinúť po namáhavej ceste za pracovnými povinnosťami.

Rodinný penzión ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj- a trojposteľových izbách s kompletným sociálnym zariadením (wc, sprcha), LCD - TV + SAT, WIFI, chladnička,varná kanvica....

Celková kapacita je 12 lôžok

Spoločné chvíle môžu hostia tráviť v raňajkovej alebo krbovej miestnosti

Vlastné auto je možné bezplatne parkovať pri objekte, v prípade záujmu je možnosť zabezpečiť odvoz z a do autobusovej alebo železničnej stanice.

Soler Pension
Angyalova 433/63
967 01 Kremnica
Slovenská republika

Telefónne čísla:

+421 (0)903 353 004
+421 (0)911 353 004
E-mail:pension@soler.sk

www.soler.sk