Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Turistická ubytovňa Veterník

ponúka lacné ubytovanie s vysokou kapacitou lôžok

Ubytovanie je možné v rôznych úrovniach vybavenia, od dvojizbových apartmánov až po turistický štandard, pričom každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením.

Z ponuky je možné si vybrať dvoj-, troj-, štvor- a päťpostelové izby alebo apartmány. 

Rekonštruované priestory reštaurácie so širkou ponukou jedál a denným menu slúžia aj na obchodné okovania, školenia, prezentácie, oslavy a svadby. 

 

Turistická ubytovňa VETERNÍK

Veternícka 117/19

967 01 Kremnica

Tel.:+421 45 674 2709 
Mobil: +421 918 27 83 82

email: hotelveternik@limbaskalka.sk
www.hotelveternik.sk