Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Apartmán Skalka 38

Apartmán 38 sa nachádza priamo v centre krásneho strediska Skalka Aréna vzdialeného 10 km od historického mesta Kremnica, len niekoľko desiatok metrov od zjazdovky Pekná výhliadka.

Na regeneráciu po aktívne strávenom dni v lone prírody poslúži Relax centrum, ktoré je súčasťou budovy- wellness, bazén, fitness, telocvičňa, bowling, squash.

Apartmán s rozlohou 45m2 ponúka útulný priestor pre 2-4 osoby . Apartmán má oddelenú spálňu s manželskou posteľou s možnosťou jej rozdelenia a dennú časť - obývačka s plne vybavenou kuchyňou. V obývačke sa nachádza pohodlná rozkladacia sedačka s možnosťou vytvorenia dvoch lôžok, balkón a TV. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovým kútom a oddeleným wc. Suterén budovy ponúka praktickú lyžiareň.

Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu v nádhernej prírode Kremnických vrchov.

 

kontakt: +421 905 939 092

https://www.apartmanskalka38.sk

mail: apartmanskalka38@gmail.com