Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Pucova chata

Chata sa nachádza v atraktívnom prostredí Kremnických hôr v lyžiarskom stredisku Skalka pri Kremnici v nadmorskej výške 1.227 m n.m. Stredisko je známe kilometrami kvalitne upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí pre rekreačných aj náročných lyžiarov.

Pucova chata poskytuje ubytovanie pre šesť osôb. Je vhodná na oddych najmä pre rodiny s deťmi a priateľmi. Ponúka ubytovanie v tichom horskom prostredí Kremnických vrchov.

 

Ubytovanie v troch spálňach, z toho v každej sú dve lôžka. Spálňa 2 a spálňa 3 sa nachádzajú v podkroví a sú oddelené priečkou bez dverí. Spoločenská miestnosť je spojená s kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného jedla priamo v chate. Súčasťou vybavenia je WC, sprchovací kút a satelit. Celý objekt je vykurovaný krbom.

 Pucova chata na Skalke pri Kremnici

Mgr. Tomáš Fusko
Karpatská 6
Banská Bystrica 974 11

www.pucovachata.sk

 +421 903 155 556