Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión Vejmut

Penzión nesie názov podľa najväčšieho súvislého porastu borovice Vejmutovej v strednej Európe, ktorý sa nachádza na svahu nad objektom nášho penziónu.

Rodinný penzión sa nachádza v širšom centre mesta Kremnica na Bystrickej ulici, ktorá vedie priamo do známych lyžiarksych stredísk Krahule  a Skalka pri Kremnici.

Penzión poskytuje ubytovanie s kapacitou 8 lôžok v dvoch izbách. V prvej izbe sa nachádzajú 3 postele a 1 prístelok, v druhej izbe sú 2 postele a 2 prístelky.
K izbám prislúcha kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, WIFI je samozrejmosťou.

K penziónu patrí uzatvorený dvor s možnosťou parkovania áut a motoriek. Vo dvore sa nachádza aj uzamykateľná miestnosť pre uschovanie vašich bicyklov alebo lyží.

 

Penzión Vejmut
Bystrická 498/4

967 01 Kremnica

Tel. 0903 530 206, 0904 151 281 

vejmut@vejmut.sk 

www.vejmut.sk