Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

:incité

Boutique cafe&bar v srdci Kremnice, zameraný na kvalitnú kávu, poctivo namiešané drinky, bezchybný servis a to všetko v príjemnej atmosfére útulného miesta

Predstavujeme Vám boutique bar :incité. Gastronomický priestor v srdci Kremnice. Trochu mestský, trochu lokálny, trochu svetový no hlavne poctivý a hlavne pre Vás.

Koncept podniku za ktorým stojí barman a barista Róbert Palík, má priamo určené priority - poctivý prístup, kvalita a ľudskosť. Snaží sa priniesť občanom malého mesta možnosť gastronomického štandardu veľkomiest, zdvihnúť gastronomickú gramotnosť a urobiť z Kremnice lepšie miest o pre život.

Štefánikovo námestie 16, Kremnica

pineapplearmyproduction@gmail.com