Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Požičovňa kolobežiek a kolieskových lyží

ponúka možnosť zjazdu na profi kolobežke zo Skalky do Kremnice - po asfaltovej ceste priamo do mesta, alebo cez Frajungy a Krahule do Kremnice

Kolobežku si požičajte v "drevenom domčeku" na Skalke pri štadióne Rudolfa Čillíka a vráťte v Kremnici v predajni Cyklo-Santé.

Cena jednej jazdy je 8 €

In-line dráha pri Relax centre na Skalke je vhodné miesto na lyžovanie - klasicky alebo skatom na kolieskových lyžiach.
K lyžiam je možné zapožičať topánky a palice.

Cena požičania je 10 €