Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Tri klenby

Ponúkame Vám jedinečné ubytovanie v apartmáne priamo v historickej 500 ročnej budove starého pivovaru. Vo fantastickej Kremnici.

Symbolom nášho apartmánu sa stali klenby. V skutočnosti ich u nás nájdete štyri, ale do názvu sa nám viac páčili tri. Príďte si vychutnať chuť ospalého a čarovného mesta, kde na vás história dýchne na každom kroku. Sme presvedčení o tom, že odchádzať sa vám nebude chcieť.

Dobrý spánok je najdôležitejší. Preto u nás nájdete kvalitné matrace a zaujímavé postele. Dobre sa v nich číta, spí a robia všeljaké iné aktivity.

Nájdete u nás plne vybavenú štýlovú kuchyňu a základné potraviny ako káva a cukor. Káva je dôležitá! Ale dá sa u nás urobiť aj sviečková. Svietia na vás lyže.

Televízor u nás nenájdete. Ponúkame dostatok hier, rádio, wifi a hlavne kachle, do ktorých sa dá pozerať donekonečna. A pokec s pani susedkou je tiež super!

Minimálna dĺžka pobytu je z prevádzkových dôvodov stanovená na 2 noci. Po rezervácii ubytovania vás poprosíme o úhradu zálohy, ktorá tvorí 50% z celkovej ceny za pobyt. Zlaté víkendy ako Veľká noc, Silvester, festival Kremnické gagy majú cenu špeciálnu a poskytneme ju na vyžiadanie.

Viac informácií: http://www.triklenby.sk/

Email: triklenby@gmail.com

Andrej: +421 911 821 582, Mišo: +421 917 192 645