Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Villa Tourmaline

Cíťte sa ako doma! Villa Tourmaline je ideálne miesto pre vašu dovolenku po celý rok. Domáca atmosféra, pohostinnosť a srdečnosť stretnutia s Vami priamo na dosah ruky. Všetko je pripravené aj pre najnáročnejších hostí.

VillaTourmaline je nový, nedávno zrekonštruovaný penzión. K dispozícii  3 priestranné dvojizbové apartmány, individuálne zariadené, pre 16 osôb. Má výhľad na hory a kostol Svätej Kataríny. Všetky izby sú vybavené dreveným nábytkom a prírodnými materiálmi.

Výhody ubytovania : Wifi internet zdarma v celej vile, LCD televízor so satelitným pripojením , možnosť parkovania priamo vo dvore, miniparkovanie bicyklov, lyžiareň a miestnosť pre sušenie obuvi,  detský kútik s hračkami. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

K dispozícii návštevníkov je kuchyňa, vybavená modernými spotrebičmi, miestnosť s krbom a jedáleň, obývací priestor s výhľadom do záhrady a na bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v saune a objednať si masáže.

Grilovanie sa nachádza na terase na brehu horského potoka.V letnej sezóne funguje bazén.

Villa Tourmaline má výhodnú polohu v tichej ulici v tesnom susedstve s centrom mesta. Len 3 minúty chôdzou a otvorí sa pred vami centrálne námestie, Morový stĺp a Mincovňa, jedna z najstarších v Európe, založená v roku 1328, aj v súčasnosti funkčná. Turisti možu navštíviť Múzeum mincí a medajlí. Ďalej uvidíte múry stredovekého opevnenia a veľký chrám sv. Kataríny. V Kremnici je otvorené aj Banské múzeum štôlňa Andrej Kremnica, kde sa okrem prehliadky ponúkajú nápoje a možnosť razenia vlastných minci.

Villa Tourmaline sa teší na vašu návštevu!

Villa Tourmaline
Ľudovíta Štúra, 684/2
967 01 KREMNICA
SLOVENSKO
tel.: +421 0949 755 064
 
e-mail: elena@villatourmaline.com

www.villatourmaline.com