Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Apartmán 1624

Apartmán 1624 sa nachádza v Kremnici v starom meštianskom dome na Dolnej ulici v blízkosti kostola sv. Alžbety. Na začiatku pešej zóny v smere od Žiaru nad Hronom. Je to apartmán so samostatným vchodom do domu.

Zachovaný je v ňom drevený trámový strop z jedle z roku 1616. V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, el. rúrou, indukčnou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. Obývacia izba je spojená s kuchyňou. Sú tu 2 príležitostné lôžka. Spálňa je štandardne vybavená manželskou posteľou a skriňou. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, WC, bidet, sušič na vlasy. V celom apartmáne je k dispozícii WI-FI. Parkovanie je bezplatné a zabezpečené priamo pred apartmánom.

Kapacita apartmánu je 2 + 2 lôžka.

Vzdialenosť do centra mesta je cca 100 metrov.

Viac Informácií nájdete na:

www.apartmankremnica.sk/

V prípade otázok nás kontaktujte e-mail: zuzkadre@gmail.com

Tešíme sa na Vás.

 

Apartmán 1624

Dolná ul. 86/40

Kremnica 967 01

Kontakt : 0908 916 745 – Zuzana Drexlerová

e-mail: zuzkadre@gmail.com