Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Hotel GOLFER***

leží v meste Kremnica, dosť ďaleko od ruchu a zhonu, avšak dosť blízko historického centra obklopený prírodou.

Hotel ponúka domácke prostredie, súkromie a pohodlie v 4 podkrovných jednolôžkových a v 26 útulných dvojlôžkových antialergických izbách s TV-SAT a telefónom. Možné prístelky na rozťahovacích dvojpohovkách (200 x 170 cm). Štyri štýlovo zariadené apartmány so spálňou a obývačkou s balkónom.

Kapacita hotela je 64 pevných lôžok a 25 prístelkov. Celý hotel je nefajčiarsky.

Novinkou hotela je reštaurácia s názvom „Ile de Ré", ktorá ponúka špeciality francúzskej a slovenskej kuchyne.

Reštauračné a konferenčné priestory hotela sú vhodné na rodinné a firemné podujatia, kongresy či školenia, príjemné chvíle je možné stráviť v zimnej záhrade s krbom, v piáno bare a pri golfe v každom ročnom období.

Relax poskytuje bazén, sauna či záhradná jacuzzi, v ponuke je možnosť maséže na objednávku. 

Hotel GOLFER*** 

J. Horvátha 910/50
967 01 Kremnica, Slovenská republika

tel.: +421/ (0)45/ 67 437 67
hotel@golfer.sk

MARKETING A ORGANIZÁCIA AKCIÍ:
Ing. Zuzana Bieliková
+421/ 907 809 500
z.bielikova@golfer.sk

www.golfer.sk