Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Squirrelpark - Lanový zábavný park

Squirrelpark Skalka


Lanové lezenie je niečo, na čo mnohým v našom modernom živote chýba dostatok času. Hľadači vzrušenia všetkých vekových skupín milujú lezenie na lanových dráhach, ale pre začiatočníkov sa môže zdať odstrašujúce. V našom lanovom parku môžete začať v tomto napínavom dobrodružstve aj bez predchádzajúcich skúseností! Naše „vzdušné turistické chodníky“ poskytujú vzrušujúci zážitok, ktorý si môžu účastníci spoločne vychutnať priamo v lone prírody.

Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce lezecké skúsenosti! Naše chodníky v parku SQUIRREL PARK sú navrhnuté tak, aby vás vyzvali k psychickým aj fyzickým bezpečným aktivitám.


Naší ľudia stavajú, udržiavajú a prevádzkujú lanové zábavné parky v prírode. Bezpečnosť našich návštevníkov je pre nás nado všetko, preto máme profesionálnu výbavu istenia a ochranných prostriedkov pre každého nášho návštevníka, profesionálny zaškolený a pravidelne skúšaný personál, ktorý obsluhuje každý náš lanový zábavný park.

Otvaracie hodiny parku:

Máj , Jún (iba cez víkendy a št. sviatky) od 10:00 – do 16:00

Júl , August (otvorené každý deň) od 9:00 – do 18:00

September , Október (iba cez víkendy a št. sviatky) od 10:00 – do 16:00

Cena:

detská dráha 6€/30 min.
dospelá dráha 12€/vstup

www.squirrelpark.sk