Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

KRAHULSKI wellness house

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemné chvíle so svojou rodinou do wellness house KRAHULSKI, kde si oddýchnete od každodenného zhonu a načerpáte nové sily do ďalších dní.

Komfortné ubytovanie v moderne vybavenej novostavbe. Poskytuje vám maximálne súkromie a všetko potrebné pre dokonalý oddych, keďže je k dispozícii len pre vás.

Spoločenská miestnosť má výhľad na okolitú krajinu. Súčasťou je LCD televízor, gauč, mini hifi veža, vínna chladnička, biliard, bar, v ktorom si môžete načapovať pivo alebo namiešať chutné drinky.

Bohato vybavená kuchyňa je spojená s jedálňou a obývačkou. Kuchyňa má zabudované všetky spotrebiče, pre ľahšiu manipuláciu pri varení. Jedálenský stôl je určený pre 6 osôb. Vedľa kuchyne sa nachádza malá miestnosť, ktorá slúži ako „obchod" pre hostí. Nakúpite v ňom všetko potrebné na pitie a jedenie.

V obývačke sú dva gauče, na ktorých môžete prežiť romantické chvíle či už pred veľkým LCD televízorom, alebo len pri horiacom krbe.

Wellness:
Jacuzzi vírivá vaňa pre 5 osôb, ktorá je obohatená rôznymi tryskami, fontánkami a svetelnou terapiou.
Sauna pre 4 osoby - suchá/parná

V na vrchnom poschodí objektu sa nachádzajú dva apartmány a dve izby.

Vybavenie apartmánov:
LCD televízor, WiFi internet, manželská posteľ, rozkladací gauč (prístelka pre 2 osoby), konferenčný stôl, komoda, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, balkón.

Vybavenie izieb:
LCD televízor, WiFi internet, manželská posteľ, rozkladací gauč (prístelka pre 2 osoby), konferenčný stôl, komoda, kúpeľňa s vaňou a WC (spoločná), balkón.
Na chodbe sa nachádza detský kútik s hračkami a spoločenskými hrami.

Wellness House Krahulski
Krahule 175
967 01 Kremnica

www.krahulski.sk
info@krahulski.sk
0915 866 377