Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión Stefanshof***

Hľadáte ubytovanie v Kremnici s atmosférou, rodinného typu?

Pre návštevníkov je k dispozícii ubytovanie v komfortných 1,2,3- lôžkových izbách, v apartmánoch ako aj v apartmánovom byte s vlastnou kuchyňou, raňajky sú na objednávku - individuálne podľa požiadaviek klienta.

Celková ubytovacia kapacita je 32 miest.

Penzión na úrovni *** hotela je ideálny pre individuálne a rodinné pobyty ako aj pre firemné akcie, školenia, či rôzne súkromné a rodinné podujatia. Disponuje spoločenskou miestnosťou s audiovizuálnymi projektormi.

Relax ponúka sauna a fitness, vlastný rybník s možnosťou rybolovu, vlastné kone s možnosťou jazdy na nich, jedinečná banícka šachta s posedením pri "gaiste"

Garážovanie je zabezpečené v štyroch garážach priamo pod penziónom a taktiež parkovanie na vlastnom parkovisku.

Kontakt
Penzion "Stefanshof"
ul.Jula Horvatha 50
Kremnica
96701 Slovensko

Tel.: +421 45 6744097
Fax: +421 45 6744097
penzion@stefanshof.sk

Súradnice GPS:
48° 41´ 34" S /N/
18° 54´ 41" V /E/

www.stefanshof.sk