Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión Tempo

sa nachádza len 700 metrov od stredovekého mesta Kremnica.

Ponúka  tri mezonetové ubytovacie jednotky.
Obchod s potravinami a štýlovo zariadenú piváreň nájdete priamo na mieste.
V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko na mieste. Jedná sa o nefajčiarske zariadenie. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Ponúkame najlepší pomer ceny a kvality v Kremnici! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.

Penzión Tempo
Sama Chalupku 314/14
967 01 Kremnica

Tel. 0904648880 
daxnerova@tempodaxner.sk