Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

ZUŠ - Prijímacie skúšky 2023

Prijímacie skúšky

12. jún 2023, 13:00 až 17:00

ZUŠ J. L. Bellu v Kremnici

Myslíš si, že si umelecký typ? Chceš sa naučiť hrať na hudobný nástroj, spievať, hrať v kapele, tancovať, hrať divadlo, či byť výtvarníkom? 

Staň sa žiakom ZUŠky a zaži zážitky, ktoré inde nenájdeš.

ZUŠ J. L. Bellu v Kremnici pozýva všetky talentované deti a ich rodičov na Prijímacie skúšky do všetkých odborov ZUŠ.

Hudobný odbor

Tanečný odbor

Výtvarný odbor

Divadelný odbor

Čas a miesto konania

12.06.202313:00
'