Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Žamboši & ZVA 12-28 Band | koncert

Čo: Žamboši & ZVA 12-28 Band | koncert

Kedy: 27. január 2023, 20:00

Kde: Akropola Kremnica

Žamboši
Progresívny folk zo Vsetína & blues bratov Červenákovcov.
Naživo je to najlepšie!
Žamboši
Traja muzikanti zo Vsetína, Honza Žamboch, Stana Žambochová a Jiří Nedavaška. Gitara, akordeón, dva hlasy a bicie. Držitelia cien Anděl 2006 a Anděl 2009.
 
ZVA 12 - 28 Band
Blues band zo Zvolena. Originálny autor skladieb, gitarista a spevák Norbert Červenák, o basový kontrapunkt sa stará brat Laco Červenák, tentokrát len vo dvojici, bez bicích.
 
Vstupné: 8 €, študenti, seniori, ZŤP: 3 €.
Lístky online na našom webe.