Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

STARÁ PUŠKA + ŠPONY

Čo: STARÁ PUŠKA + ŠPONY

Kedy: 21. máj 2022, 20:30

Kde: Akropola Kremnica

Po fantastickom vystúpení na Punkáči deťom, vystúpi Syďoš známy zo Starých Pušiek znova a to na dvoch klubových koncertoch na Slovensku, z ktorých sa jeden uskutoční v Kremnickej Akropoli. Doprovod bude Syďošovi robiť Špony.
Spoločné spievanie piesní s gitarou a saxofónom zo sólového projektu Stará Puška ale aj známych hitov od kapely Staré Pušky je zárukou skvelej zábavy, kde by si nemal/-a určite chýbať.
Dĺžka koncertu s prestávkou bude cca 2,5 hodiny.
Limitovaný počet vstupeniek!