Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Slovenská Tepláreň / K. Mikloš / M. Tále / Andy Switch & Radiopieces

Čo: Slovenská Tepláreň / K. Mikloš / M. Tále / Andy Switch & Radiopieces

Kedy: 3. december 2022, 19:00

Kde: Akropola Kremnica

Trojkoncert, ktorým sa Akropola pripája k iniciatíve Slovenská Tepláreň.
Výťažok z podujatia pôjde na podporu fungovania internetovej poradne IPčko.sk https://ipcko.sk/
Realizáciou podujatia chceme:
Aby bolo Slovensko krajinou, kde sa každý a každá môže cítiť bezpečne a kde je príslušnosť k menšine prijímaná s rešpektom ako prirodzená súčasť spoločnosti.
Chceme kráčať cestou nenásilia, spolupatričnosti a tolerancie...
vstupné na podujatia: dobrovoľné !
príď podporiť
LOVE for ever

Čas a miesto konania

03.12.202219:00
'