Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Skalka Relax centrum opäť ponúka všetky služby

01.07.2020 09:47:21 | 
Skalka Relax centrum opäť ponúka všetky služby

Od 1.7. 2020 je v Relax centre sprístupnené wellness centrum, ktoré bolo z dôvodu všetkým známych opatrení zatvorené. 

Návštevníkov prosíme o održiavanie hygienických opatrení a odstupov a zároveň žiadame, aby ste zariadení nenavštevovali v prípade, že ste chorý.

Tešíme sa na vašu návštevu denne 11,00 - 21,00 hod.


Novinky

Relaxujte v Kremnici 29.04.2021 14:48:38

Via ferraty na Skalke sú stále uzavreté

Služby v Kremnici 29.04.2021 14:41:48

V máji sa otvárajú ďalšie expozície a služby

Poznávajte v Kremnici 22.04.2021 19:20:47

Expozície Múzea mincí a medailí sú otvorené