Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Relax centrum na Skalke

04.09.2017 08:59:22 | 
Relax centrum na Skalke

Najobľúbenejším a najnavštevovanejším je vodný svet, ktorý umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo si príďte len tak zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun. 

Obyvatelia Kremnice majú 50 % zľavu z ceny. Deti do 15 rokov  a ZŤP majú 50 % zľavu z ceny. Zľavy nie je možné kombinovať.

Viac informácií:

http://www.visitkremnica.com/skalka-relax-centrum/


Novinky

Relaxujte v Kremnici 16.05.2022 08:16:06

Relax centrum na Skalke do 22. mája zatvorené

Poznávajte v Kremnici 22.02.2022 10:18:06

Expozície NBS - Múzea mincí a medailí