Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

PREDSATVENIE JE ZRUŠENÉ!!! AMADEUS

12.02.2024 10:16:37 | 
PREDSATVENIE JE ZRUŠENÉ!!! AMADEUS

Z technických dôvodov je predstavenie zrušené!

Ako ďalej informovalo Slovenské divadlo tanca, všetky vstupenky zakúpené na predstavenie v Kremnici platia na predstavenie, ktoré bude v Žiari nad Hronom, dňa 10.3.2024 o 19:00 v bývalom Dome kultúry na námestí.

 

Slovenské divadlo tanca po 10 rokoch pripravuje úplne novú premiéru moderného baletu inšpirovanú príbehom génia v réžii Jána Ďurovčíka.

V Kremnici ho môžete vidieť dňa 5.4.2024 o 19,00, Akropola Kremnica
Predpredaj:
- pevné sedenie: 36€
- prístavky (schody): 33€
Dĺžka predstavenia: 80 minút

https://www.visitkremnica.com/slovenske-divadlo-tanca-amadeus/