Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Pálenie Jánskej vatry

Čo: Pálenie Jánskej vatry

Kedy: 21. jún 2024, 20:00

Kde: Futbalové ihrisko ŠKF Kremnica

Mesto Kremnica, Domček na furbalovom ihrisku, Dobrovoľný hasičský zbor v Kremnici a Mestské lesy Kremnica Vás srdečne pozývajú na Pálenie Jánskej vatry.

Počas večera vás zabaví Ľudová hudba Majerovci a DJ Mojžiška.

Občerstvenie zabezpečí Domček na futbalovom ihrisku.

Vatru vybudujú pracovníci spoločnosti Mestské lesy Kremnica a na hladký priebeh podpaľovania a horenia budú dozerať členovia Dobrovoľného hasičksého zboru v Kremnici.

Tešíme sa na vás a na príjemný letný večer a noc.

Čas a miesto konania

21.06.202420:00
'