Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Kamenný dom Kremnica

Možno si u nás niekedy budete pripadať ako u babičky na chalúpke a niekedy možno ako v historickej rozprávke. Náš apartmán má štýl a ducha. Nachádza sa v 300 ročnom meštianskom dome s nádhernou kamennou fasádou ..

... a aj keď sa jedná o starú stavbu so širokými kamennými múrmi, klenbami a drevenými stropmi, interiér je navrhnutý veľmi účelne, funkčne a spĺňa predstavy o dokonalom oddychu. Prinášame Vám relax a krásne zážitky zo Slovenska.

Apartmán sa nachádza v tichej kremnickej uličke. Maximálny počet ubytovaných je 5-6 osôb. Apartmán tvoria 2 samostatné spálne a veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou bytu je krásna kachľová pec s prípeckom, stvorená na dlhé čítanie. Priestranná kúpeľňa je vybavená vaňou s masážnymi tryskami. Pre viac informácii navštívte:

https://www.airbnb.com/h/kdk-chill-relax-fun

Alebo kontaktujte:

Dominika | +421 915 817 650

Kremnica, ul. Ľ. Štúra 9