Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Fašiangová veselica 2020

Čo: Fašiangová veselica 2020
Kedy: 21. február 2020, 20.00
Kde: MsKS Kremnica
Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica a partneri Vás pozývajú na Fašiangovú veselicu.
O hudbu sa postará ľudová hudba Majerovci a skvelý DJ Marko.
Počas večera pochováme basu, potešíme Vás skvelými cenami v tombole a ponúkneme Vám výborné pitie a čo to pod zub vo fašiangovom bufete.
Vstupné je 10 € a je v ňom zahrnuté úvodné občerstvenie.
Predpredaj vstupeniek v Kultúrnom a informačnom centre, od 27.1.2020.
Kapacita sály je limitovaná a v predaji je iba 90 vstupeniek.