Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Apartmán na Zlatej

Útulný a slnečný moderný 2-izbový byt v centre Kremnice.

Ubytovanie je renovované a plne vybavené, len 3 minúty chôdze od historického centra.(Kostol sv. Kataríny, zdroj sobov, trekingové chodníky po lesoch, obchody a reštaurácie starého mesta, lyžiarske stredisko na vrchu Skalka je vzdialené len 6 km).
Apartmán ponúka príležitosť navštíviť mesto, ako aj okolité prírodné a lyžiarske strediská. Malý kúsok ticha a osvieženia horským vzduchom. Prosím, vitajte a užívajte si. 

Špecifikácia: 3 izby (1 spálňa s balkónom - veľká manželská posteľ, 1 bez balkóna - dvojposteľový gauč), 1 jedáleň (gauč, kde môže spať dospelý) - celková kapacita - 5 osôb, 1 kúpeľňa, plne vybavená kuchyňa

Pravidlá domu: Nefajčiť, bez večierkov a podujatí. Ticho po 21:00.
Check in: 14:00, check out: 10:00

Kontakt:
+421 903 017 797

http://www.villavita.kremnica.biz/
villavita.kremnica@gmail.com