Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Apartmán Kolibka Kremnica

ponúka útulné ubytovanie s výhľadom na mesto aj Kostol sv. Kataríny.

Apartmán ponúka rodinnú atmosféru pre min. 2 a maximálne 5 (4 + 1) osôb. 

V Kolibke sa tiež nachádza spoločenská miestnosť s krbom, TV s DVD a WIFI. K dispozícii je kompletne zariadená kuchyňa. V areáli objektu je aj altánok, kde je možnosť grilovania, lehátka, slnečník.

Apartmán Kolibka Kremnica

Kollárova 556/31
967 01 Kremnica 
tel. 045 / 6742 029, 0908 571 859 

www.megaubytovanie.sk/chatka-kolibka-kremnica