Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Zabehni Alexovi Zdravie 2021

Čo: Zabehni Alexovi Zdravie 2021

Kedy: 7. august 2021, 17:00

Kde: Štefánikovo námestie Kremnica

Charitatívne bežecké podujatie Zabehni Zdravie čaká jubilejný 10-ty ročník. Ako každý rok, aj tento ideme spoločne pomôcť niekomu, kto pomoc potrebuje. Tento rok ním bude Alexander Môcik, 11-ročný chlapec trpiaci svalovou dystrofiou Duchennovho typu. Hlavné motto podujatia: "Pomôžme tým, ktorí našu pomoc potrebujú, nikdy nevieme, kedy budeme pomoc potrebovať aj my sami" ostane zachované. Alex našu pomoc potrebuje a zabehnúť zdravie je jeden zo spôsobov, akým môžme pomôcť.
Za osem predchádzajúcich ročníkov sme spoločne vyzbierali viac ako 25 000 Eur.
Preto vás všetkých pozývame 7.8. na Štefánikovo námestie v Kremnici na desiaty ročník charitatívneho športového podujatia Zabehni zdravie 2021. Štart behu je o 17:00. Registrácia bežcov bude prebiehať od 15:00.
Keďže Zabehni Zdravie oslavuje svoje prvé okrúhle výročie, máme prichystaných mnoho prekvapení, o ktorých budeme na tejto stránke informovať.
Tešíme sa na Vašu podporu a veríme, že sa vidíme v čo najväčšom počte.
Športu zdar!!