Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Mobilná aplikácia visitkremnica

29.07.2015 16:23:42 | 
Mobilná aplikácia visitkremnica

Nielen turistické informácie o Kremnici už aj vo vašom mobile.

Do prevádzky bola spustená mobilná aplikácia visitkremnica určená pre smartfóny. Spustené sú verzie tak pre iOS platformu, t.j. zariadenia Apple (iPhone, iPad, iPod Touch), ako aj pre Android.

Spusteniu aplikácie predchádzalo spustenie webovej stránky visitkremnica.com spoločne s prípravou systému pre obsluhu mobilnej aplikácie. Po úspešnom pretestovaní aplikácie a absolvovaním schvalovacieho procesu pre AppStore je momentálne aplikácia spustená v ostrej prevádzke.

Momentálne poskytuje aplikácie štyri základné okruhy. Tými sú informácie v oblasti Poznávania, Relaxu, Podujatí a Služieb v Kremnici. Rovnako ako na web stránke. Ďalším okruhom sú novinky, kde pribudnú v budúcnosti notifikácie pre užívateľov mobilnej aplikácie. Pridanou hodnotou v porovnaní s webovou verziou je interaktívna mapa mesta, na ktorej sú znázornené jednotlivé body záujmu (Múzea, Pamiatky, Ubytovanie, Reštaurácie,...) aj s bližšími informáciami týchto inštitúcií a zariadení. No a štvrtým okruhom je fotografická prehliadka mesta z fotogalériami jednotlivých miest, pamiatok a zariadení.

S postupným rozširovaním služieb na samotnej stránke visitkremnica.com majú časom k uvedeným okruhom pribudnúť ďalšie. Rovnako tak sa počíta s postupným vylepšovaním a rozširovaním možností aplikácie pre potreby návštevníkov mesta Kremnica, ale aj jej obyvateľov.

visitkremnica app

Visitkremnica

Aplikácia je k dispozícií na nasledovných odkazoch

 

appstore

 

googleplay