Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Privát Juraj Grellneth JURAJSHOOF

ponúka ubytovanie s krásnym výhľadom na mesto Kremnica a jeho dominantu Zámocký kostol s vežou

Izby sú dvojpostelové a trojpostelové a každá má k dispozícii televíziu, pripojenie na WI FI, samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, a kuchynku v ktorej si môžete pripraviť vlastné jedlo a naviac je ešte k dispozícii časť s príjemným posedením s krbom.

V každej izbe je možné riešenie rozdelených alebo manželských postelí.

Ubytovňa sa nachádza asi 150 metrov od hotela Veterník a má štyri až päť parkovacích miest.

Cena za ubytovanie: 10,00 € na osobu a noc, alebo resp. dohodou. Prevádzka je celoročná.

 

JURAJSHOOF, Juraj Grellneth
Vetrnícka 120/25
96701 Kremnica

Telefón: 0902233003