Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Penzión Kremnica

Vaša pohoda je pre nás prioritou

Penzión ponúka ubytovanie v štvorlôžkových apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, terasu. Štvorlôžkové izby sú bez sociálneho zariadenia, to je kdispozícii spoločné na chodbe. 

Celková kapacita predstavuje 18 lôžok

Penzión ubytuje minimálne dve osoby na minimálne dve noci, uprednostňuje rodiny s deťmi. 

Kompletne vybevená kuchyňa sa nachádza na prvom podlaží medzi apartmánmi, na terase je k dispozícii gril, za penziónom je možné posedenie pod ovocnými stromami, nachádza sa tu veľká lavica a ohnisko.

Parkovanie je zabezpečené pre 6 vozidiel blízko penziónu

Penzión Kremnica
0902 833 335
e-mail: info@penzion-kremnica.sk