Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Žltý minibus dočasne nepremáva

03.01.2021 15:44:54 | 
Žltý minibus dočasne nepremáva

Vzhľadom na obmedzenia súvisiace so zlou situáciou s covid - 19 a na základe diskusie v OOCR Stredné Slovensko, ako spolufinancujúceho danú službu, pristúpilo mesto Kremnica k pozastaveniu mestskej prepravy verejnosti do strediska Skalka pri Kremnici. Týmto krokom sa sleduje zníženie mobility, vyplývajúce z odporúčaní a príkazov ÚKŠ a RÚVZ. 

Veríme, že danú službu, ktorá je pre naše stredisko, občanov a návštevníkov dôležitou prioritou, budeme môcť v čo najkratšom čase opäť poskytovať a využívať.

Ďakujeme za pochopenie


Novinky

Služby v Kremnici 18.01.2021 15:18:13

Testovacie miesta v Kremnici

Služby v Kremnici 08.01.2021 18:22:31

Prispieť na úpravy bežeckých tratí môžete aj SMSkou