Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Zabehni Gabike zdravie

Čo: Zabehni Gabike zdravie

Kedy: 12. máj 2018, 15.00

Kde: Štefánikov námestie

Zabehni zdravie 2018, už siedmy ročník tejto populárnej bežeckej akcie, sa bude konať 12.5.2018 na Štefánikovom námestí v Kremnici so štartom o 15:00.

Gabika Hodulová je mladá slečna, pre ktorú budeme bežať tento ročník. Podobne ako vlani Barborka, aj Gabika trpí od narodenia ochorením DMO, ktoré je, bohužial, náročné vo všetkých stránkach, v neposlednom rade je to finančná stránka.