Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Temné kecy (Invalid Prodakšn)

Čo: Temné kecy (Invalid Prodakšn)
Kedy: 29. apríl 2024, 19:00
Kde: Akropola Kremnica
Kde:
Lístky PREDPREDAJ: https://shorturl.at/iKQXZ
Lístky AKROPOLA: https://shorturl.at/begxK
Zo života dvoch invalidov. O Bekimovi ste asi vedeli, ale aj náš Jerry si potrpí na bezbariérové prístupy!
Invalid Prodakšn, to sú dve hodiny nabité historkami úsmevých aj trápnych situácii, ktoré život ZŤP prinesie. Čaká nás trocha vážnych rečí a veľa, veľa zábavy.
Pripravte sa, bude to smiech cez slzy!
Vstup od 15 rokov.
ZŤP majú aj s doprovodom vstup zdarma. Napíš nám dopredu do správy a my to vybavíme. Vozičkárov prosíme, aby si nosili vlastné sedenie a slepých, aby si nesadali dopredu.

Čas a miesto konania

29.04.202419:00
'