Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Náučný týždeň s knižnicou

Čo: Náučný týždeň s knižnicou
Kedy: 13. júl až 17. júl 2020, 08.00
Kde: Knižnica Jána Kollára - oddelenie literatúry pre deti a mládež
Aktivity: tvorivé dielne, výlety do okolia Kremnice, návšteva galérií, zážitkové čítanie ...
Poplatok 15 € zahŕňa poistenie, vstupenky, dezinfekcia a občerstvenie.
Prihlásiť sa môžete najneskôr do 6.7.2020. prihlášky sú pripravené v Oddelení literatúry pre deti a mládež. Podujatie je určené pre deti 1. stupňa ZŠ. Kapacita je maximálne 15 detí.

Čas a miesto konania

13.07.202008:00
'