Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

N3O muzika

Čo: N3O muzika

Kedy: 27. apríl 2018, 20:00

Kde: Akropola Kremnica

V roku 2007 začal s hudobnou tvorbou ako mladý pouličný reper s prezývkou Neo. V roku 2010 v Prešove s MCM, kamarátom z ulice, ktorý tvoril Hip-Hopové inštrumentály nahrali v domácom štúdiu Bordel (BJ) prvé CD s názvom N3O a MCM – DEMO. Potom sa pridal k Bardejovskej repovej skupine Allegoria s ktorou začali koncertovať a v roku 2012 dali von CD Allegoria – Pre Tých Pravých, čím skupina ukončila činnosť. Ďalej už len so Sanchom(členom Allegorie) pokračovali v koncertoch a tvorbe. Medzi tým jeho tvorba začala čoraz viac prenikať do štýlu reggae, v ktorom si našiel svojskú polohu a v roku 2012 vypustil do sveta CD : N3O – Príroda Sloboda Jednota. Piesne na CD boli nahraté do inštrumentálov od rôznych producentov a zachytené v domácom štúdiu, našli si priazeň v širšej skupine poslucháčov. Začal koncertovať s rôznymi DJmi na Slovensku a v Čechách. Druhé pripravované CD malo niesť názov „Koruny Kmene Korene“, CD nedostalo hmotnú podobu, zopár piesni bolo zverejnených na internete, a ostatné boli použité v ďalšej tvorbe. Postupne začal hrať aj s živou kapelou, ktorá dostala meno Med Jam Band. S členmi tejto kapely začal hrať tiež aj akusticky z čoho vznikla kapela N3O Akustika, tá sa časom rozrastala, koncertovala a v roku 2014 vydali štúdiové CD : N3O Akustika – Vnímaj To Svetlo. V roku 2015 Dominik kapelu opustil. V súčasnosti pracuje na nahrávaní nového CD a koncertuje sám s gitarou, alebo si taktiež pozýva rôznych hostí….