Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Kremnický ples 2019

Čo: Kremnický ples 2019
Kedy: 19. január 2019, 18.00
Kde: Mestské kultúrne stredisko Kremnica
Tretí ročník Kremnického plesu. Celý ples sa ponesie v slávnostnom duchu narodeninovej oslavy. Hostia sa ako už tradične môžu tešiť na
gastronomické špeciality bez ktorých sa nezaobíde žiadna oslava. Každého hosťa určite poteší bezodná šálka kávy od nášho partnera Bazzara espresso SK. Na svoje si prídu hlavne milovníci sladkej kuchyne, kvalitného alkoholu a miešaných drinkov, na bare, pod taktovkou :incité cafe&bar. Celú čas bude oslavujúcich sprevádzať ostrieľaný moderátor Marek Polomský. O zábavu sa postará funky kapela spolu s DJom. A samozrejme, ako to už na oslavách chodí, budú sa aj rozbaľovať darčeky, či už v podobe tomboly alebo polnočného prekvapenia. Pre tých spoločensky unavených je pripravený plesový taxi až pred dom.