Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Kremnickí aktívni seniori v RTVS

03.12.2018 08:56:54 | 
Kremnickí aktívni seniori v RTVS

Kremnickí aktívni seniori v RTVS

Najnovšia relácia RTVS Generácia je o našich aktívnych senioroch, jednotlivcoch, ale aj kolektívoch. Aj oni tvoria kvalitu života v našom meste a pozitívny obraz o ňom. Presvedčte sa sami v archíve RTVS.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13051/173669#2


Novinky

Podujatia v Kremnici 10.12.2018 15:22:10

Vianočné trhy v medzibrání 2018 s benefičným charakterom

Služby v Kremnici 03.12.2018 13:24:14

Žltý minibus nepremáva

Podujatia v Kremnici 19.11.2018 13:57:20

!!! ZRUŠENÉ!!! Koleda s Veronikou Rabada s kapelou