Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Kremnická slávnosť vína 2023

Čo: Kremnická slávnosť vína 2023

Kedy: 17. november 2023, 13:00

Kde: Štefánikovo námestie (pivnice a interiér meštianskych domov)

Pri príležitosti 695. výročia založenia mesta Kremnica Vás spoločnosť Ringburger pozýva na tradičnú slávnosť vína.

Vínne pasy sú v predaji od 1.2.2023 v Kultúrnom a informačnom centre mesta Kremnica a na web stránke Výnimočné víno venované našim známym i menej známym predkom. | www.ringburger.sk

33,- €urová vstupenka obsahuje vínny pas, pohár, a tašku s logom KSV2023, Ringburgerove Toliare v hodnote 15€, vstup do všetkých priestorov festivalu, Atkáryho kremnický krumpel a vstup na Video Oldies Party s DJ JULOM alias PYTHONOM.

63,- €urová vstupenka obsahuje vstup na úvodnú degustáciu vín z produkcie Chateau Belá + vínny pas, pohár, a tašku s logom KSV2023, Ringburgerove Toliare v hodnote 15€, vstup do všetkých priestorov festivalu, Atkáryho kremnický krumpel a vstup na Video Oldies Party s DJ JULOM alias PYTHONOM.

Viac informácií nájdete tu: 

Výnimočné víno venované našim známym i menej známym predkom. | www.ringburger.sk 

RINGBÜRGER | Kremnica | Facebook