Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Koleda s Veronikou Rabada

Druhá adventná nedeľa bude na kremnickom hrade patriť slovenskej speváčke a herečke, Veronike Rabada. Na koncerte s názvom Koleda s Veronikou Rabada s kapelou odznejú koledy a vianočné piesne vo vlastných úpravách z jej rovnomenného hudobného albumu. Okrem vianočných piesní nebudú chýbať ani jej najväčšie hity a najnovšie skladby.

V nedeľu 10. decembra sa budú v areáli mestského hradu zároveň konať Vianočné mini trhy pod záštitou Kultúrneho a informačného centra mesta Kremnica. Od popoludňajších hodín až do večera si návštevníci budú môcť vychutnať čaro adventu, potešiť seba či svojich blízkych milými darčekmi alebo ochutnať vianočný punč a iné sviatočné dobroty. Pre kreatívnu tvorbu vianočných ozdôbok bude pre deti aj dospelých pripravená Hviezdna tvorivá dielňa.

Predpredaj vstupeniek na koncert Koleda s Veronikou Rabada prebieha v expozíciách NBS – Múzea mincí a medailí Kremnica (od utorka do piatku) a na portáli TicketLIVE.sk.

Vstupné v predpredaji:

  • miestenkové sedenie v laviciach: 15 €

  • voľné sedenie na stoličkách: 13 €

  • voľné sedenie na stoličkách zľavnené: 10 €

 

V deň koncertu jednotné vstupné 17 €.

Čas a miesto konania

10.12.202318:00
'