Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Detské hry a tance pôvodného Nemeckého obyvateľstva Hauerlandu

Čo: Detské hry a tance pôvodného Nemeckého obyvateľstva Hauerlandu

Kedy: 24. júl, 14. august 2021

Kde: Kremnica, Krahule

ZUŠ J. L. Bellu v Kremnici a Detský folklórny súbor Dukátik uvádzajú hudobno - tanečné pásmo Detské hry a tance pôvodného Nemeckého obyvateľstva Hauerlandu. 

6.6.2021, 15:00, Zechenterova záhrada Kremnica

3.7.2021, 15:00 Festival pod Inovcom, POS Žiar nad Hronom

24.7.2021, 10:30 Cechové hody Kremnické, Kremnica

14.8.2021 Krahulský kotlík, Krahule

Program bol podporený z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Čas a miesto konania

14.08.202114:00
'